Ora është Sun Jan 20, 2019 10:36 pm


 • Hyrja

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime Shoqërore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Prezantimet e Antarëve


  Ju mund të regjistroheni dhe prezantohuni në forum që të keni më shumë të drejta.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Përshëndetje


  Përshëndetje dhe urime për festa të ndryshme ndërmjet antarëve të forumit.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Wed Mar 03, 2010 10:03 pm
  DannY-G Përshendetje për të gjithë antarët e forumit
 • Ndihmë te Pergjithshëm dhe Kerkesa


  Në këtë forum ju mundë te kerkoni Ndihmë ose ndonje problem qe ju keni ne Pc-en tuaj gjithashtu ju mundë të beni ndonje Kerkes tuaj qoftë ajo për ndonje Drajver, Program, Lojra etj.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Anketa


  Nëse keni një pyetje dhe doni të merrni edhe mendimin e vizitorëve tanë, këtu mund ta postoni në formën e një votimi.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Humor


  Kur ndonjëherë Të Jeni Mërzitur ose Hidheruar Kyçuni në Këtë Forum për tu qetësuar.
  3 Temat
  7 Mesazhet
  Wed Mar 03, 2010 10:12 pm
  DannY-G Barcoleta(Vemendje mund te kete edhe Shprehje Eksplicite)
 • Romanca dhe Dashuria


  Gjithqka mbi Romancen dhe Dashurin
  3 Temat
  3 Mesazhet
  Wed Mar 03, 2010 10:25 pm
  DannY-G Test Dashurie e Do Ose Jo..?
 • Bisedime te Ndryshme


  Në këtë forum mund të bisedoni për gjëra të ndryshme. Tema Të ndryshe gjithqka që ju intereson juve
  4 Temat
  4 Mesazhet
  Wed Mar 03, 2010 10:18 pm
  DannY-G Cili Emison Televiziv Ju Mbledh Gjithe Familjen per me Shiku?
 • Trupi dhe Shendeti

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Estetika dhe Bukuria


  Ketu do te gjeni tema te ndryshme rreth estetikes e bukurise.
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Wed Mar 03, 2010 10:27 pm
  DannY-G Pse pinë njerëzit duhan?
 • Shendeti


  Trupi dhe shendeti.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Wed Mar 03, 2010 10:29 pm
  DannY-G Këshilla Shëndetësore
 • Forumi gjeneral

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Çështja kombëtare


  Diskutime të ndryshme rreth bashkimit kombëtar.
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Wed Mar 03, 2010 10:04 pm
  DannY-G Histori Botërore
 • Kultura kosovare


  Rreth kulturës kosovare në të kaluarën dhe të tashmen.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Wed Mar 03, 2010 10:05 pm
  DannY-G Arti dhe muzika Kosovare
 • Historia shqiptare


  Diskutoni mbi historinë tonë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historis.
  9 Temat
  15 Mesazhet
  Thu Mar 04, 2010 3:05 pm
  DannY-G Veshjet Popullore Shqipetare..
 • Historia e Kosoves


  Diskutoni mbi historinë e Kosoves duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historis.
  1 Temat
  4 Mesazhet
  Thu Mar 04, 2010 3:08 pm
  DannY-G :::Kultura:::
 • Shkenca dhe jeta


  Studime shkencore dhe te rejat me te fundit te shkences.
  4 Temat
  21 Mesazhet
  Thu Mar 04, 2010 3:18 pm
  DannY-G Planetet e Sistemit Diellor
 • Ekonomi & Biznes


  Ne kete forum do te gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia kosovare dhe ajo boterore. Studime, statistika dhe informacion te bollshem nga bursat dhe tregjet valutore.
  2 Temat
  2 Mesazhet
  Thu Mar 04, 2010 3:19 pm
  DannY-G Çfarë ndodh në botën e egër të Wall Street-it
 • Filozofi - Psikologji - Sociologji


  Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.
  2 Temat
  16 Mesazhet
  Thu Mar 04, 2010 3:25 pm
  DannY-G Vetëvrasja
 • Gjuha Shqipe Dhe Letërsia

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Gramatika e Gjuhes Shqipe


  Në Këtë Forum Mund të bisedohet rreth Gramatikës Shqipe.
  2 Temat
  23 Mesazhet
  Thu Mar 04, 2010 3:32 pm
  DannY-G Elezi: Fjalori i Gjuhes Shqipe me 41.000 fjale te perjashtuara
 • Letërsia Shqiptare


  Në këtë Forum do të diskutohet rreth Letërsis Shqipe.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Letërsia Botërore


  Në këtë Forum do të diskutohet rreth Letërsis Botërore, Për Shkrimtarët e Shquar të Letërsis Botërore Etj.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Bota shpirtrore

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Komuniteti Islam i Kosovës


  Diskutime për fenë më të madhe në Kosovë me mbi 95% të popullit kosovar, fenë Islame.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Komuniteti katolik i Kosovës


  Besimtaret katolike shqiptare mblidhen ne kete forum per te diskutuar rreth fese se tyre dhe per te ndare me njeri-tjetrin eksperiencat e tyre fetare.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Komuniteti Protestant i Kosovës


  Ne kete forum mblidhen te gjithe besimtaret protestante kosovar te dominacioneve dhe bashkesive te ndryshme per te diskutuar mbi besimin e tyre ne Zot.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Religjionet Tjera


  Gjithashtu Kemi edhe Religjionet tjera te cilet njerzit besojnë ne fe tjera.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Sporti

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Futbolli


  Rreth futbollit, rezultateve dhe kohët e ndeshjeve. (Disktume rreth futbollit vendas dhe ati ndërkombëtar).
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Sportet të ndryshme


  Diskutime dhe tema rreth sportëve tjera.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Sportet e rënda


  Rreth peshngritjës, boksi, parashutizmi, noti etj.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Sporti Botëror


  Këtu do të gjeni gjithqka mbi Boten e Sportit Ndërkombëtar.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Sporti Shqipëtar


  Këru Mund të gjeni gjithqka mbi sportin e Shqipëtar nga sportet më të ndryshme.
  0 Temat
  0 Mesazhet
 • Internet dhe Kompjuter

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Arkiva e Forumit

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Arkiva e Forumit


  Këtu do të jen të gjitha Temat dhe Postimet të cilave ju ka kaluar afati, jovalide etj.
  0 Temat
  0 Mesazhet
Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 6 më Mon May 05, 2014 8:58 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Web Master ][ Administratorë ][ Super Moderator ][ Moderatorë ][ V.I.P ][ Nxensë I Klases ][ Antarë ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 106 artikuj

Forumi ka 3 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri Janni/Gj


 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur