Rregullorja e Forumit

Shko poshtë

Rregullorja e Forumit

Mesazh  DannY-G prej Wed Mar 03, 2010 4:44 pm

Pershendetje vizitor te nderuar te forumit kosovar.
ju faleminderit qe zgjodhet forumin tone.
por perpara se te antaresoheni ne forum ju duhet ti lexoni rregullat e forumit dhe poashtu te pajtoheni me to.

Rregullat

1. Nuk lejohet kyqja me nick ofendues dhe me identitet te rrejshem.
2. Nuk lejohen fjalet banale ne forum, nese dikush perdor fjal banale ne forum automatikisht do te ndeshkohet me perjashtim nga forumi.
3. Jo reklamim te Webfaqeve tjera sepse ne nuk jemi qender e reklamimeve,duhet te kontaktoni me administratoret e forumit per te lidhur nje partneritet me forumin kosovar. ndryshe do te ndeshkoheni me 1 verejtje nga forumi.
4. Antaret te cilet i kalojn mbi 3 verejtje do te perjashtohen nga forumi.
5. Antaret te cilet kan qen staff i forumit dhe tash nuk jan me nuk kan te drejten te kerkojn asnje oferte .
6. Nuk duhet ofenduar antaret e forumit ne asnje menyre, nese ndodh e kunderta ateher do te ndeshkoheni me verejtje nga forumi.
7. Nuk lejohen postimet e dyfishta ( double post ), nese ndodh qe keni postuar nje teme dy her ateher tema juaj do te fshihet. prandaj perdorni buttonin " KERKO " perpara se te hapni ndonje teme.
8. Ne cdo postim ku do te ket linqe duhet linqet te jen valide dhe te jen ne CODE
9. Ne forum mund te perdoren te gjitha dialektet e gjuhes shqipe,gjuha angleze dhe frengjishte.
10. Nuk lejohen postime me permbajtje xxx dhe Warez.
11. Nuk lejohen postime qe jan te rrezikshem per kompjuteret ( viruse, Worms etj. )
12. Keto jan rregullat e forumit dhe shpresoj qe ju te dakordoheni me keto rregulla, nese jo ateher mund te largoheni nga forumi perpara se te marrim masa tjera.
13. Nuk lejohen Pseudonimet te jene me emra si shembull: hacker, cracker etj te stilit warez, pasi forumi Kosovar nuk eshte forum Warez apo per mesime crackerizmi, por eshte forum serioz qe permban tema serioze.
etj...
ju faleminderit qe vizituat forumin tone.

me respect: staffi i forumit Klassa 7/2

DannY-G
...--Arsenal--... Web Master
...--Arsenal--... Web Master

Numri i postimeve : 107
Join date : 03/03/2010

Shiko profilin e anëtarit http://klassa-7-2.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi