Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?

Shko poshtë

Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?

Mesazh  DannY-G prej Wed Mar 03, 2010 10:17 pm

A Merrni Komplimente Nga Dikush dhe Cilin e Vechoni si me te Mirin..?

DannY-G
...--Arsenal--... Web Master
...--Arsenal--... Web Master

Numri i postimeve : 107
Join date : 03/03/2010

Shiko profilin e anëtarit http://klassa-7-2.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi