Ndryshimet në Forumi Kosovar

Shko poshtë

Ndryshimet në Forumi Kosovar

Mesazh  DannY-G prej Wed Mar 03, 2010 9:58 pm

Sa po ju pelqejn Nryshimet e vazhdueshme ne Forum
po ju pyes se qka Dëshironi të ketë Si risi nga Forumi

Sa e Vlerësoni Ndryshimin e Dizajnit
Instalimin e disa produkteve shtesë në forum
dhe disa ndryshimeve tjera

Pres pergjigje nga ju që te avansojmë Forumin

DannY-G
...--Arsenal--... Web Master
...--Arsenal--... Web Master

Numri i postimeve : 107
Join date : 03/03/2010

Shiko profilin e anëtarit http://klassa-7-2.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi